Ranking laptopów do 3000

laptop
Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybór laptopa jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Na rynku dostępnych jest bowiem mnóstwo wysokiej jakości produktów renomowanych producentów. Jak przedstawia się ranking laptopów do 3000 złotych?

Laptop ASUS ExpertBook

Warto wiedzieć, że podstawą systemu jest procesor Intel Core i5. Użytkownik dzięki temu będzie miał całkowitą pewność, że urządzenie będzie w stanie podołać nawet największym wyzwaniom. Z kolei rozdzielczość Full HD umożliwi osobom zainteresowanym odkryć jeszcze większą liczbę istotnych szczegółów. Ogromnym atutem omawianego produktu jest także energooszczędna matryca. Zagwarantuje ona świetne odwzorowanie barw.

Laptop Lenovo ThinkBook 14

Należy mieć świadomość, że procesor Intel Core i5 10 generacji zagwarantuje doskonałą rozrywkę. Jest to spowodowane nie tylko wysoką produktywnością, ale również znacznie wyższymi osiągami w porównaniu do innych procesorów. W urządzeniu została zainstalowana pamięć RAM o pojemności 8 GB. Użytkownicy mogą dzięki temu cieszyć się z płynnej i szybkiej pracy.

Huawei MateBook D 15

Produkt doskonale zda egzamin bez względu na to, czy użytkownik będzie potrzebował urządzenie do pracy, czy rozrywki. Bardzo szybka pamięć działająca w trybie dwukanałowym spowoduje, że osoba zainteresowana będzie mogła pracować w kilku aplikacjach jednocześnie. Ponadto ekran zastosowany w laptopie został wyposażony w technologię, której zadaniem jest redukcja szkodliwego, niebieskiego światła.

Dell Vostro 3400

Warto wiedzieć, że wbudowany dysk półprzewodnikowy SSD jest doskonałą opcją dla użytkowników, którym zależy na szybkości pracy komputera. Godny uwagi jest fakt, że zainstalowane aplikacje i system operacyjny uruchomią się zdecydowanie szybciej, niż na dysku HDD. Z kolei zainstalowana fabrycznie pamięć RAM o pojemności 8 GB jest gwarancją płynnej i szybkiej pracy. Ogromnym atutem laptopa jest także wbudowany czytnik linii papilarnych. Wspomniane zabezpieczenie ograniczy dostęp osób trzecich do prywatnych danych.

Dodaj komentarz