Perfumy, którymi zabłyśniesz na balu

perfumy
Bale to imprezy towarzyskie, na których zawsze chcemy być najpiękniejszą kobietą na sali.

Niezależnie od tego, czy dotkniesz delikatnej romantycznej sukienki, czy nieśmiertelnej klasyki małych czerni w swojej szafie, zawsze musisz wybrać odpowiedni zapach. Perfumy, które doskonale Cię scharakteryzują, nawet jeśli twarz zakryje karnawałowa maska.

DELIKATNE PERFUMY VIVIENNE WESTWOOD MON BOUDOIR

Vivienne Westwood Mon Boudoir to świeże kwiatowo – drzewne perfumy, które ujawnią w tobie ukrytą czułą dziewczynę. Zapach jest ukryty w butelce, która jest niemal identyczna z oryginalną butelką Boudoir z 1998 roku. Jedyną różnicą w stosunku do oryginału jest szkło. Mon Boudoir jest wykonany z piaskowanego, przezroczystego szkła, które może przywodzić na myśl zamarznięte zimowe okno. Na czubku czapki usunięty symbol marki – złoty krzyż maltański.

Vivienne Westwood Mon Boudoir

Składniki:
Głowa: gruszka, bazylia, mandarynka
Serca: róża, jaśmin, konwalia
Baza: piżmo, drzewo sandałowe

Angielska projektantka mody Vivienne Westwood jest jedną z ekstrawaganckich współczesnych artystek. Jest kobietą wielu przeciwieństw, która choć jest propagatorką punka, tworzy jedne z najczulszych sukien towarzyskich i ślubnych. Jej perfumy Mon Boudoir z jesieni 2013 roku to także jeden z delikatnych wyrazów jej duszy. Nie jest jasne, czy te perfumy będą bardziej odpowiednie dla młodszych, czy starszych kobiet. Vivienne Westwood Mon Boudoir stanie się Twoim rodzinnym klejnotem, z którego mogą korzystać kobiety bez względu na wiek.

Nowa świeża warstwa Mon Boudoir zachowała uwielbiane nuty oryginalnego buduaru – delikatne letnie konwalie. Perfumy otwierają się koktajlem soczystej gruszki i mandarynki doprawiony nietradycyjną bazylią . Nadaje to perfumom świeżą i bardzo charakterystyczną pikantność oraz rozjaśnia trudne do tej pory nuty piżma i kwiatów. Od samego początku do końca będzie jasne, że jest to zapach kwiatowy z lekko pudrową nutą.

Zapach konwalii z czasem nasila się, a jaśmin nie wydaje się tak silny, jak można by się spodziewać. Pomimo drzewa sandałowego i piżma w bazie, zapach jest wciąż świeży, słodki, lekki. To zapach, który potrzebuje wystarczająco dużo miejsca, aby pokazać swoje prawdziwe oblicze. Uważajcie, aby nie nosić go za dużo, drogie panie! Jeden lub dwa spraye będą w zupełności wystarczające.

KLASYKA, KTÓRA NIGDY NIE ZAWIEDZIE

Stoisz przed szafą i zastanawiasz się, w co się ubrać wieczorem? W końcu sięgasz po sprawdzony klasyk, który nigdy nie zawiódł – małą czarną ala Coco Chanel. To samo można powiedzieć o Chanel Coco Mademoiselle.

Coco Chanel Coco Mademoiselle

Projekt butelki nie jest młodym mężczyzną. Artykuł, który sprawdza się od dziesięcioleci i od prawie 100 lat charakteryzuje się zapachem Chanel. W połączeniu elegancji i młodzieńczego uwodzenia powstaje Lady Coco Mademoiselle, która doskonale wie, czego chce.

Chanel Coco Mademoiselle

Składniki:
Głowa: hesperyd, bergamotka, pomarańcza
Serce: liście jaśminu, róża
Baza: paczula, wetiwer, wanilia, białe piżmo

Jest to bardziej szyprowo-kwiatowy zapach, choć zawiera kilka orientalnych nut. Twórcy zainspirowali się legendarnym zapachem tej samej marki, Chanel No.5. W Coco Mademoiselle znajdziemy zatem wiele identycznych tonów, które są ostrzejsze ze względu na przewagę cytrusów, dzięki czemu uzyskana kompozycja jest bardziej owocowa. Te perfumy, które można wziąć, można powiedzieć w każdej chwili, sezon w tym przypadku nie odgrywa takiej roli. Perfumy Coco Mademoiselle charakteryzują się nie tylko dobrym użytkowaniem, ale także niezwykłą wytrzymałością. On po prostu pachnie, pachnie i pachnie.

Na początku zapachu kryje się pomarańcza i bergamotka. Cytrusy w nas nieświadomie wspomagają produkcję endorfin, dzięki czemu cały czas masz ochotę się uśmiechać. Powoli łączą się z kwiatem róży i jaśminu. W tej linii tkwi magia. Podstawa jest podobna do Chanel No.5. Nie można pominąć popularnej paczuli, wetywerii i przyjemnie ciepłej wanilii. Wśród pań ta harmonijna kompozycja znalazła wielu fanów na całym świecie. Może dzięki temu, że mimo wysokiej jakości nie sprawia wrażenia „snobistycznie”. Perfumy Coco Mademoiselle to klasyczny, elegancki i bardzo nowoczesny produkt, z którym zbudujesz relację na całe życie.

Dodaj komentarz