O perfumach Paco Rabanne Phantom

Paco Rabanne Phantom
Przygotuj się na przeniesienie do wszechświata high-tech, który łączy luksusową perfumerię z futurystycznymi projektami. Paco Rabanne przeniesie nas w następne stulecie wraz ze swoją nowością na rok 2021, aromatyczną wodą toaletową Phantom.

Jak żaden inny zapach do tej pory, Paco Rabanne Phantom Eau de Toilette to najbardziej tajemniczy kremowo-lawendowy zapach dla mężczyzn, który został wzmocniony świeżym drzewnym tonem przypominającym rabarbar. Odkryj przyszłość perfumerii dzięki pierwszym zapachowi wykorzystującemu sztuczną inteligencję…

Opracowany przez zespół mistrzów perfumiarstwa, dostarczy Ci pewności, że dzięki temu dostaniesz coś zaskakująco wyjątkowego. W rzeczywistości Paco Rabanne oparł się na najnowocześniejszym procesie selekcji, aby wybrać każdą nutę Phantom z osobna. Energetyzująca, pewna siebie i seksowna woda otwiera się orzeźwiającą świeżością włoskiej cytryny, która pobudza cały organizm, zanim dołączy do aromatycznego serca pełnego zielnej lawendy. Przedawkowanie przyjemnych aromatów kończy się ciepłą bazą skomponowaną z drzewnej wanilii i dymnej wetywerii, utrzymującą się długo na skórze.

Te nietuzinkowe perfumy kryją w sobie wyjątkową historię. Paco Rabanne został zainspirowany do stworzenia zapachu, który doda Ci seksapilu, pewności siebie i energii, a wszystko to mieści się w jednej butelce! Ujmując w sobie esencję pewności i pozytywnych uczuć, Phantom jest sojusznikiem, którego każdy mężczyzna będzie chciał zabrać i zatrzymać przy sobie. Pierwszy zapach Paco Rabanne ze sztuczną inteligencją, wybiega w przyszłość pod względem wykorzystania technologii, parowania zapachów i wzornictwa.

Miłośnicy technologii z pewnością będą podekscytowani 100-mililitrową wersją Phantoma; odblokowuje ekskluzywną zawartość w uniwersum Phantom Rabanne, w tym filtr, boombot i grę. Wystarczy dotknąć telefonu i cieszyć się! Alternatywnie, jeśli chcesz być bardziej świadomy ekologicznie dzięki swoim wyborom zapachowym, pokochasz odpowiedzialne i etycznie pozyskiwane składniki używane w tym wegańskim EDT.

Nowoczesna kompozycja ma swojską atmosferę, a jednocześnie jest wyraźnie wyjątkowa. Dla mnie Phantom pachnie najbardziej podobnie do Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, który ma tę samą seksowną bazę wetywerii i ziołowe tony, ale różni się nieco ziemistą drzewnością i innowacyjnym spinem. Trwałość mikstury robi wrażenie! Woda toaletowa działała na mojej skórze (z której większość zapachów szybko znika), około pięciu do sześciu godzin, co jest miłym zaskoczeniem w porównaniu ze średnią 2-3 godzinną EDT.

Prosto z kosmosu wegańskie perfumy dla mężczyzn Paco Rabanne Phantom mieszczą się w chromowanym, metalowym i czarnym robocie, który doda sci-fi każdej kolekcji zapachów. To coś więcej niż zwykła butelka, 100 ml wersja futurystycznego robota zawiera unikalną cechę, która sprawia, że ​​jest to pierwszy w historii połączony zapach Paco Rabanne. Nie zwlekaj, przyłóż telefon do butelki i połącz się z nieoczekiwanym wszechświatem Phantom.

Dodaj komentarz