Lacoste Pour Femme i Carven Le Parfum

Lacoste Pour Femme
Pour Femme to sportowy, świeży zapach zgodny z linią odzieży Lacoste. Jak surowa biała koszulka polo Lacoste, ten zapach jest rześki, czysty i jasny. Choć brakuje mu wyrafinowania, doskonale sprawdza się jako przykład neutralnego, nieagresywnego i sportowego zapachu nowoczesnej kobiety.

Kiedy myślisz o tym domu, wyobrażasz sobie proste, naturalne biele i jasne kolory wykonane w uber-minimalnym sensie. Jednak Lacoste Pour Femme jest niezwykle złożony w swojej hierarchii zapachowej, obejmującej wiele aromatycznych nut. Ale co zaskakujące, efekt końcowy jest nadal minimalny i prosty w dostarczaniu. Perfumy z mnóstwem nut oznaczają dla mnie jedną z dwóch rzeczy. Albo ewoluują w czasie jak złożona podróż zapachowa, która jest fascynująca, albo pachną po prostu „perfumowo”. Pour Femme Lacoste pachnie po prostu przyjemnie i dyskretnie, idealnie nadając się do country clubu.

Górne nuty frezji, czarnego pieprzu i jabłka naprawdę błyszczą w tym zapachu, tak bardzo, że naprawdę pachną. Frezja dodaje wyrazistego kobiecego akcentu, a pieprz wnosi sportową świeżość. Jabłko jest tą rzeczą, która nadaje temu zapachowi czystą i rześką woń, która czyni go idealnym na letnie dni, pikniki lub nieformalny mecz tenisa. Wymienione nuty środkowe są liczne, w tym hibiskus, fiołek, heliotrop, róża i jaśmin, ale jak wspomniałam, są one tak słabe, że nie robią nic poza dodaniem ogólnego „perfumowego” zapachu. A nuty bazowe zrobione z połączenia drzewa sandałowego, zamszu, kadzidła, cedru i labdanum praktycznie nie istnieją. I znowu, prawdopodobnie nie zrobią nic innego, jak tylko dodadzą tej niewyraźnej natury perfum.

Choć wydaje mi się, że nie jestem pod wrażeniem, Lacoste Pour Femme nadal ma pewne zalety jako neutralny sportowy zapach. Jednak najlepiej zostawić go na boisku. Ta esencja jest dla kobiet aktywnych i energicznych. Kobiet, które zawsze są w ruchu i zawsze są zajęte cieszeniem się życiem. Zapach jest przeznaczony na niedzielne brunche w Country Clubie, mecze tenisowe w letnim słońcu i pikniki w parku. Kobieta, która nosi ten aromat nie jest tajemnicza ani skomplikowana, jest za to powiewem świeżego powietrza!

Carven Le Parfum

Le Parfum marki Carven mają w sobie wszystko, czego można chcieć od od nowoczesnych francuskich perfum. Eleganckie, niewymuszone, ponadczasowe i z odrobiną pokory, a jednocześnie pełne wdzięku jak paryska baletnica. Francuskie perfumy odeszły od złożonego wyrafinowania i nadchodzi teraz nowa era zapachów, bardziej zabawna i szykowna. Carven Le Parfum jest jednym z takich przykładów.

Ta kompozycja niesie ze sobą delikatny taniec subtelnych wiosennych kwiatów, bujnych moreli i ciepłego drzewa sandałowego. To zapach, który w tak elokwentny sposób oddaje esencję nowoczesnego francuskiego stylu, który jest jednocześnie szykowny i zabawny. Le Parfum marki Carven jest dla kobiety lub dziewczyny, trzymającej wyrafinowaną klasę, lubiącej dużo się śmiać, rozjaśniającej każde pomieszczenie, do którego wejdzie, swoim zniewalającym uśmiechem i dziwacznym wdziękiem.

Dla kobiet w każdym wieku ten zapach może być noszony przez pokolenia, ponieważ przekracza wszelkie ograniczenia wiekowe. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowego połączenia lekkich nut kwiatowych i delikatnych owocowych niuansów. Jego figlarna strona otwiera się jak świeżość wiosny z kwitnącym białym hiacyntem, delikatnymi kwiatami mandarynki i bujnymi morelami. Ale serce zapachu zawiera wyjątkowe zestawienie niewinnego słodkiego groszku ze zmysłowym jaśminem i ylang-ylang.

Dalej w bazie pogłębiony jest błyszczącym drzewem sandałowym, aksamitną paczulą i miękkim kwiatem osmantusa. Le Parfum może zaczynać się od wszystkich dziewczęcych wdzięków, ale kończy na całym kobiecym pięknie. Dla tych osób, które zawsze są szykowne, bywają na Polach Elizejskich lub dla tych, którzy marzą o przechadzaniu się po ulicach Paryża wiosną, Le Parfum od Carven będzie twoją mantrą. Kwitnący symbol wdzięcznego wyrafinowania i zalotnej charyzmy!

Dodaj komentarz